منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک دوستان
نویسندگان
نظرسنجی
عملکرد این وبلاگ :


آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

جستجو
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
صفحات مجزا
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
تدبر در قرآن
آیه قرآن
کاربردی
ابر برچسب ها


بسمه تعالی

اكنون كه 21سال از عمرم میگذرد چند سطری را بعنوان وصیت نامه مكتوب میدارم

ان خرجو علی امام عادل اوجماعه فقاتلوهم)اگر بر پیشوای عادل و جماعتی (از مسلمین )خروج كردند و به ستیز برخاستند بكشید آنها را الهی به مبارزه با این كافران و مشركین كه بر اسلام و امام خمینی خروج كردندة اند میروم و خودت میدائی بجهاد در راه تو میروم و با مخالفین راهت به مبارزه برخاسته ام تا با تجاوزگران و ظالمین و مخالفین اسلام كه هدفی جز نابودی اسلام را ندارد بجنگم و فقط از تو میخواهم كه در این راه راه یاریمان كنی . خدایا تو قران را برای ما نازل كردی كه ما از آن پیروی كنیم و نماینده ای برای ما فرستادی كه این قران را بما بیاموزد و دین اسلام را به ما برساند .

سلام و درود بر رسول خدا حضرت محمد (ص) و تمام ادامه دهندگان راه او از هابیل تا حسین و از حسین تا شهدای امروز و درود سلام بر امام زمان حضرت مهدی (عج) و نایب بر حقش ابراهیم زمان و بت شكن عصر امام خمینی كه مبارزه با كفار بپاخاست و ریشه ظلم و استبداد و جهانخواری را از جای بركند و دست جنایتكاران شرق و غرب را از مملكت اسلامی یمان قطع كرد. ای امام عزیز به لطف خدا تا آخرین نفس و آخرین قطره خونم را یاریم میكنم و تا جان در بدن دارم بر دشمانت كه دشمنان اسلام هستند می تازم وآنها را نابود میكنم . وشما ای امت شهید پرور همیشه و در همه حال بفرمان امام و ولایت فقیه باشید و امام را دعا كنید كه این ولایت فقیه بود كه جهاران مستكبر را از تخت سلطنت بزیر كشید و به زباله دان تاریخ انداخت و مستضعفان را از زیر چكمه دژخمان و ظالمین نجات داد و بدانید و آگاه باشید كه اینها هنوز دست از توطئه بر علیه انقلاب بر نداشته اند و هر روز در فكر توطئه ای جدید علیه انقلاب و شما مستضعفین هستند.

كه شما را از اتحاد و برادری از هم جدا كنند و شما را مشغول در گیریهای داخلی كنند كه بتوانید بجهاد در راه خدا و بمبارزه با اربابانشان بروید و با این حیله گریها دوباره بر تخت ظالمانه خود بنشینندو بر سر شما حكومت كنند. ای برادران عزیز و مستضعف زجر كشیده من عاجزانه از شما میخواهم كه دست اتحاد و اخوت و برادری بهم بدهید و مشت محكمی بر دهان ظالمین و مستكبرین بزنید كه آنچه امروز انقلاب ما را تهدید می كند تفرق است و با كار و كوشش خود در جبهه و پشت جبهه برادران رزمنده خود را یرای كنید و به دشمنان بفهمانیید كه حكومت خدائیست و حكومت عدل علی است و شكست ناپذیر است و اما شما ای پدر و مادران و خواهرم میدانم از اینكه من بجبهه آمدم هیچگونه احساس نا راحتی و نگرانی نداشتید بلكه خوشحال هم بودید. از شما می خواهم كه از شهادتم هم هیچ نگرانی نباشید و برای من گریه نكنید و برای امام حسین (ع) گریه كنید. چون امانتی در دست شما بودم و شما هم امانت را یصاحب اصلیش بر گداندید. با شهادت بنده شما را مورد امتحان قرار میدهد امید است كه در این آزمایش الهی موفق و رو سفید باشید و من خودم عاشق شهادت هستم و خودم این راه را انتخاب كردم و فقط برای خدا و بفرمان امام و بخاطر پیاده شدن احكام اسلام و قران به جبهه آمدم . پس چه بهتر كه شما هم با صبر و استقامت خود اسلام را یاری كنید ، و اگر شهادت در راه خدا نصیبم شد مرا همچون دیگر برادران شهید در كنار آنها دفن كنید و اگر جنازه ام بدست شما نرسید (جنازه اش در كربلای خوزستان)هیچ ناراحت نباشید كه همه جای ایران كربلاستو هیچ فرقی ندارد و آنهائیكه اگر ما در صحنه كربلا بودیم از یاران حسین بودیم و یزدیان را نابود می كردیم .آری كل یوم و عاشورا و كل ارض كربلا ، سرزمین ایران كربلاست و حسین ما امروز خمینی است و درود بر شما مادران و خوهرانی كه همچون زینب وارد صحنه شدید و فرزندان خود را قربانیاسلام كردید و در انقلاب سهم بزرگی دارید و ای برادر عزیز مجتبی اگر از نظر مالی چیزی به من تعلق می گیرد هر چقدر خرج كفن و دفن و برگزاری مراسم میشود كنار بگذارو بقیه اگر ماند با چند راس گوسفندی كه دارم در راه فی سبیل الله خرج كنید و از شما می خواهم و امیدوارم كه مرا حلال كنید، درود بر امام و امت حزب الله .

خدایا از تو می خواهم كه مرگم را شهادت در راه خودت در زیر پرچم اسلام و با اولیاء خودت قرار دهی

شهید محمود محسنی

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic