امام جمعه شهر اژیه گفت: امروز در این منطقه مردمی که در طول عمر خود آبرومند زندگی کرده اند و اهل کمک به فقرا و دادن زکات بوده اند زندگی سختی را می گذراند و حتی در پرداخت قبوض خود دچار مشکل هستند07061393

حجت الاسلام شاهمیری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر اژیه با اشاره به پیروزی مردم غزه در مقابل رژیم کودک کش صهیونیست در جنگ پنجاه روزه گفت: در این جنگ اسرائیل به شکست خود اعتراف کرد . نخست وزیر رژیم صهیونیستی علت شکست خود را در برابر گروههای مقاومت فلسطین حمایت و پشتیبانی کشور بزرگی مانند ایران از این گروهها عنوان کرده است.

وی با اشاره به شادی مردم کشور در قبال پیروزی فلسطین اظهار داشت: امروز ملت ما و همه مسلمین جهان از شادی مردم فلسطین شاد هستند . این وظیفه هر مسلمان و انسان آزاده است که در شادی و غم ملت فلسطین شریک باشد.

شاهمیری گفت: رسوایی دیگر رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر شکار پهپاد این رژیم بر فراز شهر نطنز توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بود که باعث سرافکندگی بیشتر برای اسرائیل شد .
امام جمعه شهر اژیه ضمن تبریک هفته دولت تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیر خود با گرامی داشت یاد و خاطره این شهدای بزرگوار فرمودند : “جهت گیری و روحیه انقلابی و طلب رضای الهی از مهمترین ویژگیهای این دو شهید بزرگوار بود

حجت الاسلام شاهمیری با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای هیئت دولت گفت: در این دیدار رهبر انقلاب ایجاد ارامش روحی و روانی در جامعه، کنترل و کاهش نرخ تورم ، اجرای طرح نظام سلامت از اقدامات با ارزش و خوب دولت یازدهم در یک‌سال گذشته برشمردند و همچنین 15 توصیه به دولت داشتند. ایشان دولت را به سعه ی صدر و نرم بودن در قبال انتقادهای منصفانه توصیه کردند و بیان داشتند در برخی موارد برخی انتقادها، تند و گاهی غیرمنصفانه هستند.

خطیب نماز جمعه یکی از توصیه های دیگر رهبر انقلاب به دولتمردان را توجه ویژه به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی دانست و خاطرنشان کرد:

تحقق این توصیه منوط به وجود آب برای کشاورزی است که ما از این تریبون مکرر اعلام کرده ایم برای مردم شرق اصفهان که اکثریت آنها کشاورز هستند و امرار معاش آنها از این شغل بوده است چاره اندیشی شود. امروز در این منطقه مردمی که در طول عمر خود آبرومند زندگی کرده اند و اهل کمک به فقرا و دادن زکات بوده اند زندگی سختی را می گذراند و در پرداخت قبوض خود دچار مشکل شده اند. از مسئولین می خواهیم به فکر مردم باشند و برای حل مشکلات این مردم تلاش کنند.
برچسب ها :
نماز جمعه ,  شهر اژیه ,  کمک به مردم ,  مسئولین به فکر باشند , 

موضوع :
مراسم های صورت گرفته در شهر ,  فعالیت های انجام شده ,