نماینده مردم شهرستان اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیه یا أیها الذین آمنوا اذکروا نعمه الله علیکم إذ هم قوم أن یبسطوا إلیکم أیدیهم فکف أیدیهم عنکم واتقوا الله وعلى الله فلیتوکل المؤمنون گفت: همه ی نعمتهای عالم یک محور نیاز دارد که محور این نعمتها امام زمان(عج الله) می باشد و در زمان غیبت کبری ایشان جامعه را رها نکرده بلکه خدا برای جامعه محور و حاکمیت قرار داده است و امروز ما زیر سایه ولایت فقیه هستیم.
حجت الاسلام و المسلمین سالک با آرزوی شفا برای رهبر گرانقدر انقلاب و آیت الله مهدوی کنی و همه بیماران اظهار داشت: ما باید شکرگذار نعمت ولایت که نعمه الله می باشد باشیم و از این نعمت حفاظت و تبعیت کنیم. به برکت قرآن، اسلام و اهل بیت انقلاب اسلامی ما روی پای خود ایستاده است و امروز مدیریت جهان اسلام بر دوش رهبر معظم انقلاب می باشد. در جنگ نابرابر اسرائیل و مردم غزه رهبر انقلاب و ملت ایران از مردم مظلوم غزه حمایت کردند و جهان عرب و سران آنها در برابر جنایات اسرائیل سکوت کردند و آرامش و امنیتی که در کشور ما برقرار است بخاطر جانفشانی شهدا و جانبازی و از خود گذشتگی ملت ایران و تبعیت از ولایت است.
وی با اشاره به بندهای طرح 9 ماده ای که در شورای عالی آب به تصویب رسیده خاطرنشان کرد: رودخانه زاینده رود حیات ایران است و بدلیل خشکی تالاب گاوخونی تعداد زیادی از قنات های یزد و کرمان خشک شده است. امروز مردم اصفهان خواستار زاینده رود دائمی نه فصلی می باشند.
ایشان با اشاره به جلسه ای که با حضور حجت الاسلام ناطق نوری رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبر که در استانداری اصفهان تشکیل گردید گفت: در این جلسه از ایشان در خواست شد موضوع زاینده رود را رهبر انقلاب در میان بگذارند و ان شاء الله با دستور و دعای ایشان مشکل مردم اصفهان بر طرف شود.موضوع :
فعالیت های انجام شده ,  مراسم های صورت گرفته در شهر ,