حجت الاسلام صالحیان در جمع نمازگزارن شهر اژیه با اشاره به راههای رسیدن به درجات والای الهی در انسان اظهار داشت: در روایات آمده است اگر انسان می خواهد به درجات بالای الهی نائل شود سه کار را باید سر لوحه زندگی خود قرار دهد:  استغفار زیاد که سنبل مدیریت انسان بر خودش می باشد و سر آمد استغفار حضور در نماز جمعه است، فروتنی در مقابل مردم که این مورد سنبل مدیریت اجتماعی است و آخرین موارد زیاد صدقه دادن است که صدقه سنبل اقتصاد مقاومتی است.


مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان صدقه دادن را باعث راه افتادن فکر، بازو و پول مردم و بوجود آمدن اقتصاد مقاومتی و استقامت در برابر تحریم ها و تهدیدهای دشمنان دانست.
وی حفظ عزت را در مذاکرات با غربی ها مهم خواند و تصریح کرد: ما باید عزتمان را در گفتگو ها و نشست ها حفظ کنیم همانطور که امام راحل فرمودند: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و امروز 1+5 هیچ غلطی نمی تواند بکند.
صالحیان با توجه به ظرفیتهای عظیم کشور خاطر نشان کرد: کشورهای غربی نمی توانند ما را تهدید کنند و همیشه بگویند گزینه نظامی روی میز است آن هم ملتی که جهاد، شهادت، امام حسین (علیه السلام)، عاشورا و کربلا دارد از این تهدیدها نمی ترسد.
وی کدخدای جهان را امام زمان خواند و گفت: اگر میخواهیم حضرت حجت(عج الله) ظهور کند و با 313 نفر بینی استکبار را به خاک بمالد در این برهه از زمان تکلیفمان را با همه جهان روشن کنیم. اعتقاد ما اینست که دنیا یک دهکده بیش نیست و یک کدخدا می خواهد که آن کسی جز حضرت مهدی ( عجل الله تعالی فرجه) نیست.


برچسب ها :
حجت الاسلام صالحیان در جمع نمازگزارن شهر اژیه ,  شهر اژیه ,  نماز جمعه شهر اژیه ,  اژیه ,  مسجد جامع اژیه ,  مذاكرات هسته ای ,  5+1 , 

موضوع :
مراسم های صورت گرفته در شهر ,  فعالیت های انجام شده ,