حجت الاسلام شاهمیری ضمن عرض خیر مقدم به حجت الاسلام صالحیان و اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه شهر اژیه گفت: همه اعضای ستاد بدون هیچ چشم داشت مالی و فقط برای رضای خدا با ستاد برگزاری نماز جمعه همکاری کامل دارند.



امام جمعه شهر اژیه از دستگاههای اجرایی و نظامی و اهالی شهر اژیه و همچنین روستاه های همجوار جهت هر چه بهتر برگزار شدن نماز جمعه تقدیر و تشکر داشت.



سپس علیرضا محسنی ریس ستاد برگزاری نماز جمعه شهر اژیه گزارشی از کارهای انجام شده در طول چهار ماه گذشته ارائه کرد.



حجت الاسلام صالحیان خادمی نماز را بهترین پاداش خدا به اعضای ستاد عنوان و گفت: این جایگاه انبیاء و اولیای الهی است که فرد رابط بین خدا و بنده می شود و امروز توفیق نصیب ما شد که در این شهر عالم پرور و شهید پرور در میان برادران و خواهران عضو ستاد نماز جمعه حاضر شویم.
رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان با اشاره به شرایط برپا شدن نماز جمعه تصریح کرد: با پیروزی انقلاب و تشکیل حکومت اسلامی و رهبری فقیه جامع شرایط نماز جمعه در ایران برپا شد و این درحالی است که امروز در بیش از 700 شهر کشور و 79 شهر استان اصفهان نماز جمعه اقامه می شود.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امام جمعه و اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه برای بهتر برگزار شدن برنامه ها پیشنهاداتی را ارائه داد.





برچسب ها :
رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان ,  حجت الاسلام شاهمیری ,  امام جمعه شهر اژیه , 

موضوع :
فعالیت های انجام شده ,  مراسم های صورت گرفته در شهر ,