سرهنگ مهدی ساعی در حضور مردم ولایتمدار شهر اژیه ضمن تبریك سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به ملت بزرگ ایران اظهار داشت: در زمان نبی اكرم(ص) عده ای از یاران در انجام وظایف خود و یاری دین خدا سسستی و كم كاری می كردند، لذا آیه 54 سوره مائده نازل شد. خدا در این آیه می فرماید: «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا مَنْ یَرْتَدَّ مِنْکُمْ عَنْ دینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَ یُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنینَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْکافِرینَ » ای كسانی كه ایمان آوردید اگر از دین و آئین خود برگردید خداوند گروهى را مى آورد که آنها را دوست دارد و آنان نیز او را دوست دارند؛ در برابر مؤمنان متواضع و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند و از سرزنش هیچ ملامتگرى هراسى ندارند.
فرمانده ناحیه امام علی(ع) افزود: یاران پیامبر از ایشان سوال می كنند این گروه چه كسانی هستند؟ رسول اكرم(ص) دست به شانه سلمان فارسی زدند و فرمودند: این مرد و هموطنان اویند كه اگر ایمان به ستاره ثریا بسته باشد و در آسمان ها قرار گیرد چنگ می زنند و آن را بدست می آورند. شان نزول این آیه را ملت اسلامی ما در سال 57 به منصه ظهور رساندند و با پیروزی انقلاب اسلامی و پیروی از ولی فقیه و امام بزرگوار آرزوی هزار ساله شیعه را برآورده كردند و مشك محكمی بر دهان ابرقدرتها و زورگویان عالم زدند.

5
وی نظام سلطه را از اصلی ترین دشمنان انقلاب اسلامی ایران عنوان و گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی وقتی دشمنان می بینند گفتمان انقلاب با منافع و امنیت غرب و رژیم صهیونیستی منافات دارد برای براندازی این انقلاب با تمام قوا وارد صحنه می شود. نه تنها نظام سلطه بلكه كشورهای عربی وابسته به آنان، گروههای اپوزیسیون و ضد انقلاب، قدرت طلبان و تجدید نظر طلبان داخلی در راستای منافع كشورهای غرب در مسیر كشتی انقلاب اسلامی موانع و چالشهایی را ایجاد می كنند.
ساعی بیان کرد: مستكبران در یك قرن گذشته نظامی بنام نظام لیبرال دموكراسی را جهت تامین منافع غرب و امنیت رژیم جنایتكار صهیونیستی طراحی و بوجود آورده اند؛ نگاه این نظام به دیگر كشورها و دولتها نگاه بزرگ منشی و كدخدامنشانه است.
وی خاطرنشان کرد: حضور همیشه در صحنه ملت مومن، متدین و انقلابی ایران اسلامی و حمایت مردم از ولی فقیه در عرصه های مختلف باعث شد نقشه و توطئه دشمنان بر ضد انقلاب اسلامی نقش بر آب شود و مشت محكمی به دهان مستكبران وارد آمد.

4
سرهنگ ساعی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: پیشرفتهای سی و شش ساله جمهوری اسلامی با دوران طاغوت قابل مقایسه نیست. امروز پیشرفتها در حوزه سیاسی الگویی برای دیگر كشورها شده است؛ مهمترین پیشرفت سیاسی ما در طول انقلاب، سرنگونی رژیم طاغوت و حكومت ستمشاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایجاد گفتمانی مبتنی بر اعتقادات، ارزشها و باورهای اسلامی بود.
وی با توجه به موقعیت کشور ایران در جهان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه علمی رتبه شانزدهم دنیا را كسب كرده است. امروز كشور ما در تمام شاخه های علمی مانند فناوری هسته ایی، نانو تكنولوژی، میكرو الكترونیك، رباتیك و بسیاری دیگر از علوم بسرعت در حال پیشرفت است.
فرمانده ناحیه امام علی(ع) تصریح کرد: در دوران جنگ و دفاع مقدس كشور ما توانایی تولید ابتدائی ترین تجهیزات مانند سیم خاردار را نداشت؛ ولی امروز كشور با ساخت انواع هواپیماهای جنگنده صاعقه و آذرخش، بالگرد، انواع موشكهای بالستیك، كروز و انواع تجهیزات دفاعی و نظامی توانسته در مقابل دشمنان برای خود امنیت كسب نماید. دشمن به كمك منافقان، گروههای ضد انقلاب و قدرت طلبان داخلی می خواست با براه انداختن فتنه سال 88 این انقلاب و نظام را از بین ببرد ولی پس از 8 ماه غائله در روز 9 دی مردم با بصیرت و غیور ایران مشت محكمی بر دهان دشمنان زدند.

03
وی با اشاره به تغییر تاكتیك و روش دشمن در جنگ با نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر در زمان دفاع مقدس مرزهای جنگی ما در بیرون از كشور عزیزمان بود امروز مرزهای مبارزه به كوچه، بازار و خانه ها كشیده شده است.
فرمانده ناحیه امام علی (علیه السلام) خاطرنشان کرد: این جنگ بسیار پنهان و نامحسوس است و دشمن در آن سابقه پیروزی دارد. در طول تاریخ اسلام، دشمنان در بیشتر جنگهای سخت و نیم سخت از مسلمانان شكست خورده اند ولی در جنگ نرم پیروز شده است. امروز رژیم صهیونیستی كودك كش با در دست گرفتن نود و هشت درصد مدیریت غول رسانه ایی دنیا و با استفاده از وسایل ارتباط جعمی، شبكه های مجازی و ماهواره در صدد همراه كردن افكار عمومی جهت تامین امنیت و منافع اسرائیل است.
وی ماهواره را سلاح غربی ها عنوان کرد و ادامه داد: ماهواره سلاح غربی ها در منازل مردم ماست بخاطر اینكه آنها از طریق شبكه های ماهواره ایی بدنبال تسخیر افكار و ایجاد شكاف بین جوانان و نوجوانان با اعتقادات و ارزشها یی كه باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد هستند.

07
ساعی عنوان کرد: پس از دوران دفاع مقدس رهبر معظم انقلاب فریاد تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم را بر آوردند ولی متاسفانه كسی گوش نداد و امروزه وقتی ایشان می فرمایدند كه دنیا در حال شكل گیری نظم نوین جهانی است و ما باید در این شكل گیری نقش داشته باشیم ولی باز كسی آنچنان كه باید و شاید گوش بفرمان ولی فقیه نمی دهد.
وی با تاکید بر سبک زندگی اسلامی اذعان کرد: دشمن با ترویج فساد و فحشا، بی بند و باری در بین جوانان و نوجوانان و خانواده ها از طریق مدیریت شبكه های رسانه ایی در حال نفوذ است. نتانیاهو به كمیته سلاح آمریكا می گوید انقلاب اسلامی ایرانی را باید از طریق تلویزیون از بین ببرید و با ترویج سبك زندگی غربی بجای سبك زندگی اسلامی بسوی غرب گرایش پیدا می كنند.
فرمانده ناحیه بسیج(ع) افزود: سازمان بسیج از اوایل ماه مبارك رمضان طرح بیان آسیب های شبكه های ماهواره ایی را آغاز نموده است. بحمدالله بسیاری از كسانی كه این سلاح غربی ها را در خانه های خود داشتند، نسبت به آسیب های آن توجیه شدند و هم اكنون با 10 درصد كاهش استفاده از ماهواره روبرو شدیم. در راستای این طرح حوزه ها و پایگاههای بسیج آماده جمع آوری داوطلبانه گیرنده های ماهواره و تحویل گیرنده دیجتال هستند.

02 05 06